• 24 marca 2021 08:03
  • Cała Polska

Nasza firma Activia Sp. z o.o. zajmuje się instalacjami fotowoltaiki – www.activiagroup.pl Realizujemy instalacje fotowoltaiczne od ponad 11 lat. Nasze portfolio nalicza 900 MW w Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS.DOKUMENTACJI OZE

Zadania:
-Przygotowywanie dokumentacji KIP i wniosków o Decyzję Środowiskową
-Przygotowywanie dokumentacji do wniosków o Warunki Zabudowy
-Przygotowywanie dokumentacji do wniosków o Warunki Przyłączenia do sieci OSD
-Wsparcie dokumentacyjne Kierowników Projektu w procesie budowy
-Współpraca z działem projektowym

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe – środowiskowe, inżynieria środowiska, energetyka, elektrotechnika, budownictwo lub jesteś w trakcie studiów kierunkowych,
-Interesujesz się branżą OZE
-Odpowiedzialność, samodzielność, zaradność i komunikatywność
-Doświadczenie w sektorze energii odnawialnej oraz branży fotowoltaicznej – dodatkowy atut
-Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel,)
-Podstawowa znajomość Auto CAD – dodatkowy atut.

Oferujemy:
-Stałą prace pełną wyzwań
-Pakiet szkoleń kierunkowych
-Możliwość rozwoju osobistego
-Praca home office / biuro

Lokalizacja

Cała Polska